הבדלים בין כתיבה שיווקית מסורתית וכתיבה לאתרי אינטרנט

קטגוריה: כתיבה שיווקית – פוסט מס' 2

2 בספטמבר, 2010

ההבדל המשמעותי ביותר נובע בעיקר מאופיו המיוחד של התוכן המכוון. בראש ובראשונה, הקורא באתר אינטרנט מבצע את קריאתו עם עכבר ביד, וידו נטויה ללחוץ על הכפתור כל שנייה. כל המערכה מתנהלת על הלינק שעליו בדיוק יעמוד ה סמן של העכבר ברגע שהוא לוחץ. לכתיבת התוכן לאתר תפקיד מכריע בתוצאת המאבק הזה. התכנים באתר ואופן הצגתם הם שיכריעו מתי הגולש ילחץ על לינק שמעופף אותו לאתר אחר, אולי של מתחרה, או לחלופין, על לינק "קנה עכשיו" או קישור אחר המביא אותו למקום  אליו רוצה בעל האתר להפנות את הגולש. בפני קוראי פרוספקטים ודפי מידע על גבי נייר מודפס לא עומדות אופציות דומות.

כמובן שיש גם תכנים אחרים מלבד התוכן המילולי באתר, כמו למשל גרפיקה, עיצוב, אנימציות וכו'. אבל כל אלה כפופים בסופו של דבר לתוכן המילולי ולשיקול דעתו של הקופירייטר אשר אחראי באופן כללי על התוכן של האתר.

Be Sociable, Share!
order tadalafil online without prescription tadalafil online pharmacy tadalafil overnight shipping buy ambien cheap ambien online pharmacy buy ambien with mastercard buy soma us soma online without prescription buy soma online mastercard overnight buy xanax no rx buy xanax no prescription generic xanax cheap xanax no prescription xanax online no prescription order xanax valium xanax online pharmacy buy xanax no prescription buy xanax tablet valium valium buy valium online pharmacy cheap valium no prescription order ativan online overnight buy ativan online no prescription ativan online buy tramadol no rx tramadol online without prescription buy tramadol overnight

כתיבה שיווקית | תגובות | טראקבק

הוסף תגובה !

  1.  
  2.  
  3.  
התעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS.

אודותינו

צור קשר: 02-641-4481 אי-דוק מספקת שרותי כתיבה טכנית ושיווקית באנגלית משנת 1995. החברה ממוקמת בירושלים ופועלת בשיתוף פעולה עם חברת Characters אשר במסצ'וסטס להבטיח שירותים בסטנדרטים בינלאומיים, מותאמים לעידן ה-Web 2.0. >>קיראו עוד אודות..

עמודים


הרשמו לקבלת תוכן הבלוג במייל:

פוסטים אחרונים

חיפוש:

קטגוריות